Imprezy

DANCINGI IMPREZYTANECZNE

TONdance CAFE & Bistro to miejse, gdzie każdy wieczór nabiera wyjątkowego klimatu dzięki gorącym rytmom latino, salsie, bachacie, kizombie i tangu. Czy marzysz o przeżyciu niesamowitej przygody tanecznej w atmosferze pełnej energii i zabawy? To miejsce jest dla Ciebie!

Nasza kawiarnia to dziedzictwo dawnych tanecznych tradycji Kawiarni EUROPA, która zyskała sławę jako jedno z najlepszych miejsc do tańca w całym regionie. Dziś kontynuujemy tę tradycję i zapraszamy Cię na niezapomniane wieczory taneczne.

Czujesz w sobie rytm? Wspaniale! Nasze wieczory taneczne są idealne dla par, które chcą poznać nowe kroki i techniki tańca, a także dla tych, którzy szukają okazji do rozgrzania się na parkiecie.

Nasza kawiarnia to również wspaniałe miejsce na relaks przy pysznej kawie czy drinku, gdzie poza tańcem można miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciół.

Nie czekaj dłużej! Przyjdź i dołącz do naszych wieczorów tanecznych. Poznaj nowych ludzi, naucz się nowych kroków i spędź wieczór w wyjątkowej atmosferze. Czekamy na Ciebie w TONdance CAFE & Bistro - miejscu, gdzie muzyka i taniec łączą się w jedno niezapomniane doświadczenie.